Yaz Diyeti
01.07.2017

Yaz Aylarında Sizi Formda Tutacak Egzersiz ile Tanışın

Çağımızın hastalığı olarak nitelendirebileceğimiz kilo problemi, özellikle yaz ayları geldiğinde daha büyük bir soruna dönüşüyor. Kadın erkek demeden, her yaştan ve her cinsiyetten birçok insan, hem fiziksel olarak hoş görünmek hem de sağlığını kontrol altında tutmak istiyor. Sıcaklar arttıkça terleme ile vücuttaki su kaybı artıyor; merdiven çıkmak ve hatta yürümek dahi zorlaşıyor. Kilo problemi yaşayan insanlar ise bu olumsuz etkileri çok daha fazla hissediyor ve sayısız zayıflama yöntemi için arayışa giriyor. Ancak insan fizyolojisine aykırı, kişiyi daha çok mutsuzluğa ve umutsuzluğa sürükleyen bazı yöntemler, daha fazla kilo olarak kişiye geri dönüyor. Hazır yaz gelmiş, sıcaklar da artmışken, hedeflerinizi doğru yöntemlerle gerçekleştirmek istiyorsanız, önerilerimize mutlaka göz atın!

Yalnızca Diyet Yapmak Yeterli mi?

Ülkemizde en sık yapılan yanlışlardan biri, zayıflamanın o sihirli formülünü kulaktan dolma diyet programlarında aramak. Zayıflamak istiyorum demeye durun, çevrenizdeki herkes sağlıksız diyet listelerini size sıralamaya başlıyor ya da Internet’ten medet umuyor. Ancak başkalarına yazılmış diyet listesi size uymayacağı gibi; bilinçsizce uygulanan rejimler, sabırsızlıkla içilen zayıflama çayı ya da çeşit çeşit haplar kısa vadede sağlığı dahi bozabiliyor. Öncelikle diyet yapmadan önce bir uzmandan destek almalı ve egzersiz yapmadan kilo verilebildiği; daha doğrusu “sağlıklı” bir şekilde kilo verilebildiği efsanesini tamamen unutmalısınız!

Spor Yaparak Sağlıklı Kilo Vermek Mümkün mü?

Spor yapmak, elbette sağlıklı bir şekilde zayıflamak için şart. Ancak spor da, tıpkı diyet gibi; bilinçli ve bilinçsiz şekilde yapılabiliyor. Bugün herhangi bir spor salonuna gittiğinizde, büyük bir azimle kilo vermek için uğraşan ya da hayatını vücut geliştirmeye adamış sayısız kadın ve erkek görebilirsiniz. Fakat her birinin yaşının, yaşayış biçiminin, beslenme düzeninin, vücut yapılarının, metabolizmalarının ve sağlık problemlerinin de aynı oranda çeşitlilik gösterdiği kaçınılmaz bir gerçek. Ortada bu kadar değişken varken, herkesin aynı zayıflama ve egzersiz programı ile kilo vermesi neredeyse imkansız hale geliyor. Dolayısıyla, fit olmayı uzun bir döneme yaymak istiyor ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, bilinçli bir şekilde ve sizin değişkenlerinizi, en az sizin kadar tanıyan eğitmenler eşliğinde çalışmalısınız.

Kilo Verme Sürecinde Zaman Yönetimi Sorunu

İnsanlar yüksek oranda bilinçlenip, kendileri için uygun bir zayıflama programı oluştursalar dahi, kimi zaman bunu hayata geçirmek zorlaşabiliyor. Eğitim, iş, aile ve sorumluluklar devreye girdiğinde bırakın spor yapmayı, sosyalleşmeye bile zaman kalmayabiliyor. Ancak SuperSlow Zone ile artık tüm bahaneler ortadan kalkıyor. SuperSlow Zone’da, yalnızca 20 dakika süren kişiye özel kas geliştirme egzersizleri, güvenli ve etkili şekilde kas güçlendirmenizi ve kilo vermenizi sağlıyor.

SuperSlow Zone Ayrıcalığını Yaşayın

Son yapılan araştırmalar, kilo vermenin ve ideal kiloyu korumanın ancak vücuttaki kas miktarını arttırmayla olabileceğini gösteriyor. Kaslar, yoğun dokulardan oluşuyor ve enerji tüketimini çok daha fazla gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda, yemeyerek ve bilinçsizce spor yaparak uzun vadede fit bir vücuda sahip olma hayali tarihe karışıyor.

SuperSlow Zone, özel olarak geliştirdiği egzersiz aletleri ile kas gelişimini desteklerken, eklem rahatsızlıklarını da büyük ölçüde frenliyor. Sertifikaya sahip profesyonel eğitmenler eşliğinde, kişiye özel verilen egzersizler sayesinde her yaştan birey hem kas yapısını güçlendiriyor hem eklem bozukluklarını düzeltiyor hem de sağlıklı bir biçimde kilo verebiliyor. Haftada yalnızca 2 gün olmak şartıyla, 20’şer dakika süren bu egzersiz programı boyunca, antrenörleriniz size destek oluyor, sürecinizi raporluyor ve gelişiminizi takip ediyor. Oldukça etkili, kolay ve zamandan çalmayan SuperSlow Zone yöntemini deneyimlemek için aşağıdaki formu doldurarak hemen bir deneme randevusu alabilir ve sağlıklı yaşama ilk adımınızı atabilirsiniz!

ÜCRETSİZ DENEME RANDEVUSU

Ücretsiz deneme randevusu almak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

SuperSlow Zone Deneme Randevusu